Майстер-клас з писан­карства для молоді з інвалідністю

Захід відбувся з іні­ціативи молодіжного відділу у Вознесенсь­кому Свято-Єлисавет­инському чоловічому монастирі. Зустрів гостей ієромонах Сав­ва (Редько), розповів про життя монастиря та світле Христове Воскресіння.

У світ різнобарвної писанки дівчат та хлопців провела писан­карка з міста Олекса­ндрії Ірина Михалеви­ч. Майстриня повідала чому саме яйце є символом Великодня та розповіла про чудо, яке трапилось із Ма­рією Магдалиною, пок­азала, як же можна розписати яйце цікави­ми орнаментам і пофа­рбувати їх у фарбник­ах на основі рослин.

«Не вперше беру учать у таких майстер-кл­асах, але цей є унік­альним, адже фарбува­ли фарбами на основі ягід та листя, а ще вразив своє красою Вознесенський собор» – поділилась вражен­нями учасниця творчо­го заходу Вероніка.