З благословіння Високопреосвященішого Іоасафа, архієпископа Єлисаветградського і Новомиргородського.

1 липня за новим стилем, в день святкування Боголюбської ікони Божої Матері, 263 роки тому, після молебну, було урочисто розпочато будівництво фортеці святої Єлисавети. Цей день фактично є днем народження нашого міста, і тому уже майже 20 років після Божественної літургії відбувається хресна хода на автобусах навколо обласного центру , яка закінчується святковим молебном у фортеці святої Єлисавети, на місці першого фортечного Свято-Троїцького храму. Початок хресної ходи о 10.00 від Кафедрального собору.

Запрошуємо усіх православних помолитися за наше рідне місто, за мир на Україні, і за гарний урожай.