Митрополит Іоасаф очолив богослужіння Престольного свята Єлисаветинської обителі

18 вересня 2019 р., в день памʻяті великих євангельських святих – праведних Захарії і Єлисавети,  Свято-Вознесенський Єлисаветинський чоловічий монастир відзначає своє Престольне свято. У цей день богослужіння у Вознесенському соборі очолив Високопреосвященнійший митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф.
В кінці богослужіння Правлячий архієрей звернувся до братії, прихожан та гостей обителі з вітальним словом. З благословення Його Блаженства Блаженнішого Митрополита Киїського і всієї України Онуфрія за заслуги перед Українською Православною Церквою Згривець Федір Іванович був нагороджений Орденом УПЦ Святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого.
Згодом відбулася Хресна хода навколо монастиря, після якої всім присутнім була запропонована святкова трапеза.