Митрополит Іоасаф очолив богослужіння Престольного свята в Вознесенському соборі Свято-Єлисаветинського монастиря

28 травня 2020 р., у день свята Вознесіння Господнього, в Свято-Єлисаветинському чоловічому монастирі відзначали Престольний празник, адже головний собор обителі освячений в честь Вознесіння. Цього дня святкове богослужіння очолив Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський у співслужінні намісника монастиря архім. Мануїла (Заднєпряного), братії обителі та гостей у священному сані.

Після Літургії Владика Іоасаф звернувся до всіх присутніх на святкуванні з архіпастирським словом, у котрому привітав братію і прихожан обителі з Престольним святом та розкрив богословський зміст і значення євангельської події Вознесіння Господа нашого Іісуса Христа на небо

.