Митрополит Іоасаф очолив богослужіння Престольного свята Єлисаветинської обителі

18 вересня 2020 р., в день памʻяті євангельських святих – праведних Захарії і Єлисавети,  Свято-Вознесенський Єлисаветинський чоловічий монастир відзначає своє Престольне свято. У цей день богослужіння у Вознесенському соборі очолив Високопреосвященнійший митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф.
В кінці богослужіння Правлячий архієрей звернувся до братії, прихожан та гостей обителі зі словом проповіді, у якому відтворив євангельський образ святих пророка Захарії та праведної Єлисавети, батьків Предтечі Господньго Іоанна, в контексті нашого християнського благочестя. Владика наголосив, що праведна Єлисавета є покровителькою цього монастиря та молитовною заступницею нашого міста, адже саме в честь її святого імені була названа фортеця, навколо якої пізніше розрослося славетне місто Єлисаветград. В кінці архіпастир привітав братію та прихожан монастиря з Престольним святом. В свою чергу намісник обителі архім. Мануїл (Заднєпряний) подякував Владиці за архіпастирський візит та постійну турботу про монастир.

Інформацію взято з джерела : http://orthodox-kr.org.ua/ru/news/5051